Понад 260 років ми працюємо в будівельній індустрії, і сьогодні MEESENBURG GROUP є провідним постачальником для виробників вікон і дверей, будівельних і монтажних організацій по всьому світу.

Використовуючи накопичений досвід і глибоке розуміння ринку, ми створили власну марку blaugelb®. Це перевірений часом німецький бренд, продуманий до дрібниць в кращих німецьких традиціях. Споживач любить цю марку за добре збалансований асортимент, стабільно високу якість і довговічність.

Окремою нашою гордістю є система виносного монтажу Triotherm +, а також лінійка матеріалів для професійного монтажу вікон і дверей. Продукти ідеально адаптовані до потреб ринку і витримують високі навантаження, – з ними приємно працювати у всіх сенсах.

Ми також забезпечимо комплексні технічні консультації з усіх питань, пов’язаних з продуктом і монтажем, і проведемо повноцінне навчання ваших співробітників як on-line, так і на об’єктах.

РОКІВ ДОСВІДУ В ІНДУСТРІЇ
null
ТОВАРІВ В АСОРТИМЕНТІ
null
ГОДИНИ ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА
null

Тепер винос вікна в рівень ізоляції без високих витрат можливий! Система виносного монтажу blaugelb Triotherm+ дозволяє зробити це легко і швидко, без обмежень в плануванні і подальшому виконанні. ПСУЛ, монтажна стрічка або піна – всі ці матеріали допустимі і гарантують відмінний результат.

Система включає в себе 3 компоненти – високоміцні профілі, гібридний полімер і турбо-гвинт, – які в комплексі забезпечують надійну і довговічну герметизацію і енергоефективність.
Triotherm+ – шлях до ідеальної герметизації!

profile_triotherm

Профілі blaugelb Triotherm+

Призначені для нарощування укосу віконного прорізу в рівень ізоляції фасаду. Високоміцні, легко і швидко інтегруються в усі фасадні системи. Безобрізного стики мають коекструдована геометрично замкнуту конструкцію типу «ластівчин хвіст». Забезпечують ідеальне кріплення, стійке до високої навантаженні, і надійно ізолюють від освіти мостів холоду.

Завантажити PDF
power_fix

Гібридний полімер blaugelb Power Fix

Однокомпонентна постійно еластична герметизуюча паста призначена для ущільнення деформаційних і монтажних швів. Має не тільки відмінні герметизуючі властивості, а й потужну адгезію на різних поверхнях. Полімер діє як герметик і підтримує засіб фіксації при монтажі профілів blaugelb Triotherm+.

Завантажити PDF
turbo_vint

Турбо-гвинт  blaugelb FK-T30

Є універсальним кріпильним засобом для бездюбельного монтажу конструкцій з дерева, ПВХ, алюмінію та дерево-алюмінію в самі різні конструкційні основи. Виготовлений з високоякісної вуглецевої сталі, яка забезпечує максимальну стійкість і точність з’єднання. Гарантує надійне і довговічне кріплення профілів blaugelb Triotherm+ до фасаду.

Завантажити PDF
termoprofile-350x350

Термопрофіль для зовнішнього відливу
blaugelb з пінополістиролу (EPS)

Формує правильний ухил 5 ° в області зовнішнього підвіконня і ліквідує деренчання зовнішніх відливів. Точкова фіксація термопрофілю запобігає підведення відливу. Завдяки прямому з’єднанню термопрофілю і зовнішнього відливу не виникає порожнеч між ними, таким чином гарантується ефективне звукопоглинання і відпадає необхідність додаткового використання звукопоглинальних стрічок.

Завантажити PDF
profile_termo-350x350

Підставочний ізоляційний профіль
blaugelb з пінополістиролу (EPS)

Спеціально розроблений для прихованої установки під вікном і порогом для забезпечення оптимальної тепло- і гідроізоляції. Надійно перешкоджає утворенню містків холоду. Відрізняється міцністю і стійкістю, а також високою швидкістю і простотою установки. Інноваційний з’єднання «ластівчин хвіст» забезпечує геометричне замикання і можливість формування відрізків будь-якої довжини.

Завантажити PDF
termo-350x350

Цокольний ізоляційний профіль blaugelb з ПВХ / пінополістиролу

Призначений для ідеальної тепло- і гідроізоляції вхідних і балконних дверей з дерева, дерево-алюмінію, алюмінію і пластика. Складається з сердечника у вигляді спіненого жорсткого полістиролу і двох шарів висококласної тополевої фанери з зовнішнім покриттям з ПВХ. Інноваційний з’єднання «ластівчин хвіст» забезпечує геометричне замикання і можливість формування відрізків будь-якої довжини.

Завантажити PDF

Гібридний клей для монтажних стрічок blaugelb (сірий)

grey

Однокомпонентний постійно еластичний клей на основі гібридного полімеру. Призначений для приклеювання монтажних стрічок до конструкційної основі. Застосовується у внутрішній і зовнішній герметизації. Завдяки своїй високій початковій адгезії клей використовується майже на всіх, навіть вологих будівельних поверхнях без застосування праймера. Водостійкий, стійкий до атмосферних впливів і UV-випромінювання.

Завантажити PDF

Клей blaugelb RC (чорний)

Untitled-2

Однокомпонентний клей з тривалою еластичністю і герметик для проклейки теплоізоляційного скління в вікнах RC2 і RC3. Спеціальна рецептура має особливо високу адгезію і швидко твердне. Тривало водостійкий, стійкий до багатьох хімічних речовин, атмосферного впливу і UV-випромінювання. Випробуваний на сумісність з системами ущільнення по краю від провідних виробників.

Завантажити PDF

Гібридний полімер blaugelb Crystal

crystal

Однокомпонентний, кристально прозорий, постійно еластичний клей-герметик. Має високу початкову адгезію і швидке затвердіння. Завдяки своїй прозорості ідеально підходить для склеювання скла / приклеювання до скляних поверхонь всередині приміщень, а також для багатьох інших завдань. Може використовуватися майже на всіх, навіть вологих будівельних поверхнях без застосування праймера.

Завантажити PDF

Силікон blaugelb Alkoxy на алкоксильной основі

aloxy

Однокомпонентний герметик на алкоксильной основі нейтрального затвердіння. Розроблений для зовнішнього застосування, він не знебарвлюється, стійкий до атмосферних впливів і UV-випромінювання. Завдяки чудовій початковій адгезії може використовуватися майже на всіх будівельних поверхнях без застосування праймера. Освіта плівки настає з невеликою затримкою для комфортної переробки.

Завантажити PDF
power_plus-350x350

Стрічка blaugelb DuoSL1050 Power Plus

Являє собою комбінацію спеціальної саморегулюючої ПВХ-стрічки і волокнистого шару. Незважаючи на самоклеються по всій поверхні ізоляційне полотно, стрічка має змінний показник пароізоляції sd.
При внутрішньому і зовнішньому застосуванні регулює паропроникність таким чином, що гарантує цілорічне висихання монтажного шва. Підходить для 1- та 2-стороннього застосування. Стійка до UV-випромінювання понад 6 місяців.

Завантажити PDF
DuoSL1050-Fix-2SK_2

Стрічка blaugelb DuoSL1050 Fix 2SK

Являє собою комбінацію спеціальної саморегулюючої ПВХ-стрічки і волокнистого шару. З двох сторін має клейову смугу для зручного кріплення стрічки до будівельної поверхні. Незважаючи на самоклеються по всій поверхні ізоляційне полотно, стрічка має змінний показник пароізоляції sd.
При внутрішньому і зовнішньому застосуванні регулює паропроникність таким чином, що гарантує цілорічне висихання монтажного шва. Підходить для 1- та 2-стороннього застосування. Стійка до UV-випромінювання понад 6 місяців.

Завантажити PDF
power_one

Стрічка blaugelb Duo SL1050 Power One

Являє собою комбінацію спеціальної саморегулюючої ПВХ-стрічки і волокнистого шару. Незважаючи на самоклеються по всій поверхні ізоляційне полотно, стрічка має змінний показник пароізоляції sd.
При внутрішньому і зовнішньому застосуванні стрічка регулює паропроникність таким чином, що гарантує цілорічне висихання монтажного шва. Підходить для 1-стороннього застосування. Стійка до UV-випромінювання більше 12 місяців.

Завантажити PDF

Багатофункціональна стрічка ПСУЛ blaugelb TrioSDL600

trio_sdl

Являє собою 3-рівневу попередньо стиснуту ущільнювальну стрічку на основі спеціального просоченого поліуретанового пінопласту.
Лівнеустойчівость понад 600 Па (згідно групи навантажень BG 1). Може використовуватися під штукатурку і фарбування (повністю прихований монтаж). Максимальна ефективність на всіх трьох рівнях монтажного шва.

Завантажити PDF

Ущільнювальна стрічка blaugelb 600 BG 1

bg1

Являє собою попередньо стиснуту стрічку з поліуретанового пінопласту c просоченням на акрилатной основі. Може бути використана в уже наявних швах, гарантує їх довгострокову герметизацію і захист від UV-випромінювання. Лівнеустойчівость понад 600 Па (згідно групи навантажень BG1). Може використовуватися під штукатурку і фарбування (повністю прихований монтаж). Підходить для двухшарових стінових конструкцій.

Завантажити PDF

Багатофункціональна стрічка ПСУЛ blaugelb DuoSDL300

duo_sdl_300

Являє собою 2-рівневу попередньо стиснуту ущільнювальну стрічку на основі спеціального просоченого поліуретанового пінопласту. Лівнеустойчівость понад 300 Па (згідно групи навантажень BG 2).
Може використовуватися під штукатурку і фарбування (повністю прихований монтаж). Висока ефективність на внутрішньому і середньому рівнях монтажного шва.

Завантажити PDF

Ущільнювальна стрічка blaugelb 300 BG 2

bg2

Являє собою попередньо стиснуту стрічку з поліуретанового пінопласту c просоченням на акрилатной основі. Стрічка може покриватися штукатуркою або фарбою для здійснення повністю прихованого монтажу. Може бути використана в уже наявних швах. Лівнеустойчівость понад 300 Па (згідно групи навантажень BG2).

Завантажити PDF

Система кріплення blaugelb PROTECT

Перевірена система, яка забезпечує просте регулювання і надійне кріплення вікон з дерева, ПВХ та алюмінію. Після установки стулки кожен елемент системи можна відрегулювати з точністю до міліметра. Чи не заважає герметизації вікон і дверей, яку можна довільно вибирати з урахуванням відповідної монтажної ситуації. Комбінується з багатофункціональними стрічками, тому що для бічних сторін можна не використовувати звичайні поширені мости.

Завантажити PDF